SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/platne/sp3wlodawa/public_html/images/stories/grafika/calineczka.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/grafika/calineczka

Artykuły

Przedstawienie "Calineczka"

.
Calineczka  W środę 7 maja Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie zamieniła się w plan filmowy.
  W związku z zakwalifikowaniem się Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie do ścisłej trójki laureatów konkursu Polska Pięknieje - 7 cudów Funduszy Europejskich, nagrano film przedstawiający działalność biblioteki w przestrzeni dziecięcej.

  Na bibliotecznej scenie wystąpili uczniowie klasy 4c naszej szkoły, których przygotowała p. Marta Kobielas z pomocą p. Edyty Biront-Maik.

  Przedstawienie „Calineczka" było dużym wyzwaniem dla czwartoklasistów ze względu na opanowanie ról w języku angielskim a także występ przed kamerami. Mimo konieczności grania „powtórek" (na potrzeby filmu), nasi mali aktorzy spisali się na 6. Zrobili ogromne wrażenie na licznie zebranej publiczności, młodych aktorach ze SP nr 2 we Włodawie i ekipie filmowej.

{gallery}grafika/calineczka{/gallery}

  Miejmy nadzieję, że powstały film promocyjny z udziałem naszych uczniów, przyczyni się do zajęcia I miejsca przez Miejską Bibliotekę Publiczną w w/w konkursie. Trzymamy kciuki!!!

Marta Kobielas

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie