SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Intersmok, Czerwony Kapturek i...

  Od 21 lat w Szkole Podstawowej nr 3 we Włodawie odbywa się coroczna impreza kulturalna - Wiosna Teatralna. Pierwszy tydzień czerwca upłynął pod znakiem prezentacji osiągnięć młodych aktorów. Wszyscy uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienia teatralne przygotowanie przez swoich kolegów z innych klas. Młodzi adepci V muzy samodzielnie przygotowali scenariusze, dekoracje i kostiumy. 

Prezentowane przedstawienia poruszały ważne dla młodych ludzi tematy dotyczące przyjaźni, tolerancji, czy zagrożeń w internecie. Wspaniała gra aktorska, komiczne dialogi i zaskakujące zwroty akcji, sprawiły że tegoroczna edycja Wiosny Teatralnej była naprawdę udana.

  Z niecierpliwością czekamy na spotkanie za rok.

Małgorzata Zarczuk z kl. VId

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie