SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Sukces w konkursie czytelniczo-plastycznym

   Michał Muszyński - uczeń klasy III b (wych. mgr W. Kuczewska) zajął I miejsce w Ogólnopolskim konkursie czytelniczo-plastycznym "Moje PSIE TROSKI" w kategorii wiekowej 6-9 lat. Co należało zrobić? Wystarczyło przeczytać nową lekturę szkolną "Psie troski" Toma Justyniarskiego, a następnie zilustrować wybraną scenę z książki. 

Konkurs został zorganizowany przez Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczpospolitej Polskiej. Celem jego było rozwijanie czytelnictwa, nauka empatii, miłości i szacunku, niesienie pomocy zwierzętom, a także rozwój umiejętności plastycznych. 

Nagroda główna to emisja okolicznościowej kartki pocztowej oraz znaczka pocztowego z projektem nagrodzonej pracy przez Pocztę Polską. 

 

Gratulujemy!

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie