SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Konsultacje dotyczące termomodernizacji budynków sektora publicznego

  Burmistrz Gminy Miejskiej Włodawa zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych. Konsultacje społeczne mają na celu zebranie wniosków i uwag w sprawie uzgodnienia lokalizacji obiektów i instalacji potencjalnie przewidzianych do termomodernizacji. Uzyskane informacje pozwolą na przygotowanie Wniosku aplikacyjnego w odpowiedzi na ogłoszony konkurs nr RPLU.05.02.00-IZ.00-06-001/17, Działania 5.2. Efektywność energetyczna sektora publicznego.

  Uwagi i opinie można przekazywać za pomocą ankiety w wersji papierowej dostępnej do pobrania poniżej oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy Miejskiej Włodawa. Ankietę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Miejskiej Włodawa, w godzinach pracy Urzędu lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin rozpoczęcia konsultacji ustala się na 19 września 2017 r., a zakończenie na 3 października 2017 r. Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w planowaniu inwestycji.

 

Ankieta do wydruku - wersja papierowa

Ankieta do wypełnienia online

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie