SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

I Mikołajkowy Turniej Świetliczaka

  Zmagania ponad 150 najmłodszych uczestników można było podziwiać w środę 06.12.2017 r. w hali sportowej naszej szkoły. Wszystko za sprawą "I TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO ŚWIETLICZAKÓW", w którym wzięły udział dzieci klas młodszych (I-II) i starszych (III-IV) ze świetlicy szkolnej. Dzieci w czapeczkach Mikołaja miały za zadanie pokonać tor przeszkód na końcu którego czekał słodki poczęstunek. Jednocześnie można było wziąć udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej "SZLACHETNA PACZKA" i wspomóc najbardziej potrzebujących.

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą sprawnością fizyczną i wielkim sercem. Miejmy nadzieję, że ten turniej stanie się tradycją naszych świetliczaków.

Mikołajkowy Turniej

Monika Iwanowska
Dagmara Koleśnik
Julita Gołębiowska
Izabela Puła
Jagoda Kuczewska

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie