SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Szlachetna Paczka

szlachetna pacz  Po raz drugi pracownicy Szkoły Podstawowej nr 3 i Miejskiego Przedszkola nr 2, rodzice, uczniowie i przedszkolaki stali się dobroczyńcami akcji Szlachetna Paczka. Koordynatorkami przedsięwzięcia były: Dagmara Koleśnik, Julita Gołębiowska, Monika Iwanowska oraz Marta Ćwik.

   Zaangażowanie przeszło najśmielsze oczekiwania. Spełniły się małe i wielkie marzenia oczekującej na wsparcie rodziny. Sztab i wolontariusze akcji przyznali, że po raz kolejny staliśmy się rekordzistami w wielkości i liczbie pak, paczek i paczuszek.

  Z relacji obecnych przy przekazywaniu Szlachetnej Paczki wolontariuszy usłyszeliśmy, że członkowie obdarowywanej rodziny byli zdumieni, szczęśliwi i bardzo wzruszeni. Ich reakcja jest najwspanialszą nagrodą za nasze starania. Miło jest czuć się potrzebnym. Dziękujemy wszystkim za współpracę i okazane serce. 

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a nadchodzący rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność. Oby płomień dobroci w Waszych sercach nie wygasł. 

 

Koordynatorki

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie