SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Konkurs "Nietypowy dzień w szkole" rozstrzygnięty

  Konkurs "Nietypowy dzień w szkole" trwa przez cały rok. W każdym miesiącu uczniowie i wychowawcy klas młodszych dołączają do kolejnej edycji, ubierając się w nietypowe rzeczy. We wrześniu zakładaliśmy jesienne kamizelki. W  październiku – z okazji Dnia Spódnicy, nawet najodważniejsi chłopcy założyli tę część garderoby. W listopadzie królował Dzień Piżamy. Grudzień natomiast, to Dzień Zimowej Bluzki, czyli dzień koloru niebieskiego i białego z symbolami zimy. Śmieszne fryzury ozdobiły nasze głowy w styczniu.

   W każdym miesiącu przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego liczyli uczestników zabawy. W podsumowaniu semestralnym pierwsze miejsce zajęła klasa 0 A (71% uczniów było przebranych), na drugim miejscu uplasowała się klasa III A (66% uczniów dołączyło do zabawy), a na trzecim klasa III C ( 60% uczniów bawiło się z nami). Klasy te otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane prze Radę Rodziców. Do zabawy dołączyli również nauczyciele. Wśród najgorliwszych były Panie: Marzena Żybura, Małgorzata Sobiecka, Urszula Koszeluk, Małgorzata Franczak i Anna Stupnicka.

  Zwycięzcom gratulujemy!!! Finał kolejnej edycji już w czerwcu. Serdecznie DZIĘKUJEMY  wszystkim, którzy do nas dołączyli i zapraszamy do dalszej zabawy.

 

Opiekunowie 
Samorządu Uczniowskiego

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie