SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Wiosna Teatralna

  W dniach 11.06-15.06 w Szkole Podstawowej nr 3 miała miejsce Wiosna Teatralna, będąca corocznym kulturalnym wydarzeniem. Ten wyjątkowy tydzień pozwolił uczniom przenieść się w świat fikcyjnych bohaterów, którzy próbowali ich rozśmieszyć, poruszyć, a także przekazać ważne wartości. Mieliśmy okazję zobaczyć zarówno klasyczne adaptacje, takie jak "Kopciuszek" (klasa 3e), "Czerwony Kapturek" (klasa Ob), "Śpiąca Królewna" (klasa 5c), jak i sceny wprost ze szkolnych korytarzy - "Sposób na dręczyciela" (klasa 4d) oraz "Przemoc w szkole" (7b).

  Warto również zwrócić uwagę na profesjonalne scenografie, doskonale współgrające z charakterem przedstawień, niezwykły talent występujących, a przede wszystkim trud nauczycieli włożony w przygotowanie grup.

 

Dziękujemy za udział!
Aleksandra Gołko

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie