SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Laureaci konkursów przedmiotowych

  Tegoroczna edycja konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca. Aby dołączyć do grona zwycięzców z ubiegłych lat, trzeba było zaprezentować bardzo wysoki poziom wiadomości i umiejętności z wybranego przedmiotu. Zaszczytny tytuł laureata przyznano uczniom, którzy po etapie szkolnym i okręgowym przystąpili do eliminacji wojewódzkich i uzyskali wynik odpowiadający przynajmniej 90% maksymalnej liczby punktów.

 Miło nam poinformować, iż w tym znakomitym gronie znalazło się pięcioro uczniów naszej szkoły.

Maciej Szymański (8d) - fizyka - op. Joanna Żurawska, geografia - op. Paweł Łuczko,
matematyka - op. Urszula Stachyra;
Angelique Ratkowski (8d) - język niemiecki - op. Małgorzata Grzywaczewska;
Piotr Nawrocki (8c) - biologia - op. Ewa Zając;
Anna Sidoruk (8a) - język polski - op. Marta Wiatrowska;
Vitalina Ilczyszyn (7d) - język rosyjski - op. Anna Soroka.

Laureaci

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy nowych wyzwań oraz kolejnych sukcesów.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie