SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Przyrodniczej

  26 kwietnia 2019 r. odbyła się pierwsza część Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej we Włodawie. Tego dnia jury w składzie: Leszek Darmochwał, Mikołaj Butryn i Szymon Szurma dokonali oceny 74 podmiotów wykonawczych, w trzech kategoriach wiekowych zespołów i solistów. Konkurs odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury we Włodawie. 

  Organizatorami festiwalu są: Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie, Poleski  Park Narodowy, Młodzieżowy Dom Kultury we Włodawie, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Włodawa oraz Urząd Miasta we Włodawie. Instytucją wspierającą jest Włodawski Dom Kultury. Patronat honorowy nad festiwalem objęli: Burmistrz Włodawy - Wiesław Muszyński i Starosta Włodawski – Andrzej Romańczuk.

  Wręczenie nagród i koncert galowy laureatów odbędzie się 22 maja 2019 r. o godz. 9.00 w sali kina Włodawskiego Domu Kultury we Włodawie. O szczegółach koncertu opiekunowie artystyczni laureatów zostaną poinformowani mailowo.

Protokół z posiedzenia jury Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Przyrodniczej we Włodawie

 

Więcej zdjęć >>

 

Iwona Szwaj

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie