SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Włodawska Noc Filmowa już 17 maja!

  Stowarzyszenie Inicjatywa Polesia wraz z Włodawskim Domem Kultury zapraszają młodzież włodawskich szkół na Włodawską Noc Filmową. Miejsce realizacji przedsięwzięcia – włodawskie kino. Zaczynamy 17 maja 2019 r. od 21.30. Obejrzymy filmy: „Cudowny chłopak”, „Mia i biały lew” oraz „Człowiek z magicznym pudełkiem”. 

  Bilety na Noc Filmową są do odebrania w kinie WDK-u w godz. 17.15 - 18.30 do dnia 14 maja. Młodzież niepełnoletnia powinna przynieść podpisane przez rodziców pozwolenia uczestnictwa we Włodawskiej Nocy Filmowej o następującej treści:

Zgadzam się na udział mojej córki/syna ..................................................................................... we Włodawskiej Nocy Filmowej w dn. 17 maja 2019 r. od godz. 21.30 do 4.00 dnia następnego. Oświadczam, że po zakończonej w WDK-u imprezie zapewnię dziecku bezpieczny powrót do domu.

 

  Uczniowie pełnoletni powinni wypełnić deklarację uczestnictwa w przedsięwzięciu. Druki pozwoleń i deklaracji do odebrania w sekretariatach szkół.

  Włodawska Noc Filmowa jest realizowana w ramach zadania publicznego finansowanego ze środków Gminy Miejskiej Włodawa.

  Udział w Nocy Filmowej jest bezpłatny.

  Na Włodawską Noc Filmową zapraszamy młodzież od lat 15!

plakat noc film

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie