SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie w II sem. roku szk. 2017/2018

.
Wykaz uczniów wg średniej ocen w klasach 4-7 ze średnią 4,75 i wyżej, zachowanie wzorowe i bardzo dobre
 
Lokata Średnia Imię i nazwisko ucznia Oddział Zachowanie
1 5,79 Angelique Maria Ratkowski 7D wzorowe
1 5,79 Maciej Szymański 7D wzorowe
2 5,64 Arkadiusz Dąbrowski 6D wzorowe
3 5,55 Gabriela Czarnecka 5A wzorowe
3 5,55 Dominik Demczuk 5A wzorowe
3 5,55 Martyna Sylwia Kurec 6B wzorowe
3 5,55 Dominika Tokarska 5A wzorowe
3 5,55 Jakub Trendak 5D wzorowe
4 5,50 Anna Zofia Sidoruk 7A wzorowe
4 5,50 Małgorzata Zarczuk 7D wzorowe
5 5,45 Joanna Paciorkowska 6C wzorowe
5 5,45 Justyna Szczerba 4A wzorowe
5 5,45 Barbara Szymańska 4B wzorowe
6 5,43 Amelia Weronika Potapczuk 7C wzorowe
6 5,43 Emilia Szczerba 7A wzorowe
7 5,36 Maja Bury 4C wzorowe
7 5,36 Maja Butryn 4E wzorowe
7 5,36 Bartosz Demczuk 6B bardzo dobre
7 5,36 Paulina Jarząbek 5D wzorowe
7 5,36 Zofia Klimiuk 4B wzorowe
7 5,36 Miłosz Książek 4B bardzo dobre
7 5,36 Milena Maria Łobacz 5D wzorowe
7 5,36 Katarzyna Naumiuk 4B wzorowe
7 5,36 Sebastian Parczewski 4A bardzo dobre
7 5,36 Michał Zieliński 4B bardzo dobre
8 5,30 Jakub Paciorkowski 4A bardzo dobre
8 5,30 Maria Anna Sobczak 5C wzorowe
9 5,27 Rafał Barzycki 4A wzorowe
9 5,27 Karol Oliwier Franczak 4D wzorowe
9 5,27 Szymon Grzywna 6B wzorowe
9 5,27 Maja Anastazja Huczuk 4A wzorowe
9 5,27 Wiktor Ignatiuk 5A bardzo dobre
9 5,27 Lena Grażyna Kadrow 4D wzorowe
9 5,27 Karolina Kalman 5D wzorowe
9 5,27 Amelia Matuszyk 6D wzorowe
9 5,27 Bartosz Ostapiuk 4F wzorowe
9 5,27 Julia Amelia Pręciuk - Rędziniak 4F wzorowe
9 5,27 Zuzanna Tomaszewska 4D wzorowe
9 5,27 Edyta Zając 4B wzorowe
10 5,21 Aleksandra Klimiuk 7B wzorowe
10 5,21 Martyna Wólczyńska 7B wzorowe
11 5,20 Filip Żurawski 4D bardzo dobre
12 5,18 Miłosz Chomontowski 4B bardzo dobre
12 5,18 Adam Demczuk 4E wzorowe
12 5,18 Gabriela Laura Gołdyn 4B wzorowe
12 5,18 Damian Horszczaruk 4B bardzo dobre
12 5,18 Bartosz Tadeusz Kościołek 5A wzorowe
12 5,18 Martyna Łucja Łoś 5C wzorowe
12 5,18 Jan Łukaszewicz 6B wzorowe
12 5,18 Zofia Sidoruk 5A wzorowe
12 5,18 Weronika Krystyna Staniak 5D wzorowe
12 5,18 Karolina Szewczyk 5D wzorowe
12 5,18 Krzysztof Piotr Szostakiewicz 4D wzorowe
12
5,18 Julia Ślązak 4B wzorowe
12 5,18 Maciej Szymon Wachulski 5A bardzo dobre
12 5,18 Martyna Zalewska 5A wzorowe
13 5,14 Maciej Jaszczuk 7A bardzo dobre
13 5,14 Kamil Maksymilian Tokarski 7B wzorowe
14 5,09 Karolina Ciechan 6C bardzo dobre
14 5,09 Bartłomiej Konrad Derkacz 4E bardzo dobre
14 5,09 Pola Hetman 5A bardzo dobre
14 5,09 Maja Kieloch 4A wzorowe
14 5,09 Agata Maria Krzowska 5C wzorowe
14 5,09 Jakub Kwiatkowski 6A bardzo dobre
14 5,09 Wiktoria Anastazja Mackiewicz 4B wzorowe
14 5,09 Martyna Mutwicka 4A wzorowe
14 5,09 Kuba Pawluk 5C dobre
14 5,09 Gabriela Wiktoria Semeniuk 6B wzorowe
14 5,09 Karolina Helena Sikora 4D wzorowe
14 5,09 Krzysztof Ślązak 4B bardzo dobre
14 5,09 Emilia Tokarska 4E wzorowe
14 5,09 Justyna Zimnowodzka 4B bardzo dobre
15 5,07 Piotr Jankowski 7D bardzo dobre
16 5,00 Miłosz Bilicz 5C wzorowe
16 5,00 Antoni Błąkała 4C bardzo dobre
16 5,00 Mikołaj Bondarczuk 4D bardzo dobre
16 5,00 Maria Celińska 5A wzorowe
16 5,00 Jan Zbigniew Demianiuk 6B wzorowe
16 5,00 Magdalena Grzegorczyk 4E bardzo dobre
16 5,00 Weronika Julia Grzywaczewska 7A wzorowe
16 5,00 Adrian Piotr Kobielas 7D bardzo dobre
16 5,00 Lena Łukaszewicz 4E wzorowe
16 5,00 Błażej Sułkowski 6D  
16 5,00 Szymon Sztroman 4B bardzo dobre
16 5,00 Oliwier Śliwka 4A bardzo dobre
17 4,93 Błażej Kojro 7A bardzo dobre
18 4,91 Nikodem Ćwik 5C wzorowe
18 4,91 Wiktoria Agnieszka Gromysz 6B bardzo dobre
18 4,91 Magda Grzywaczewska 4A bardzo dobre
18 4,91 Izabela Kaczmarek 4E bardzo dobre
18 4,91 Oliwier Kaczmarzewski 4D bardzo dobre
18 4,91 Kacper Kędzierawski 4D bardzo dobre
18 4,91 Alan Olivier Kołodziejski 6A wzorowe
18 4,91 Alicja Kowalczuk 5C wzorowe
18 4,91 Igor Kowalik 4B bardzo dobre
18 4,91 Małgorzata Krukowska 6A bardzo dobre
18 4,91 Martyna Kwiatkowska 6A bardzo dobre
18 4,91 Jan Lenart 4A bardzo dobre
18 4,91 Julia Obara 4E wzorowe
18 4,91 Dagmara Pawlik 5A wzorowe
18 4,91 Maciej Stupnicki 4E bardzo dobre
18 4,91 Iwo Adrian Szachoń 5A dobre
18 4,91 Kacper Jakub Zieliński 4B bardzo dobre

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie