SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

.
Wykaz uczniów wg średniej ocen w klasach 4-8 ze średnią 4,75 i wyżej, zachowanie wzorowe i bardzo dobre
 
Średnia Imię i nazwisko ucznia Oddział Zachowanie
5,79 Angelique Maria Ratkowski 8D wzorowe
5,79 Maciej Szymański 8D wzorowe
5,73 Bartosz Tadeusz Kościołek 6A wzorowe
5,55 Gabriela Czarnecka 6A wzorowe
5,55 Lena Markiewicz 4C wzorowe
5,55 Dominika Tokarska 6A wzorowe
5,50 Martyna Sylwia Kurec 7B wzorowe
5,45 Mateusz Borówka 4F wzorowe
5,45 Paweł Kościuczyk 4F wzorowe
5,45 Karolina Sidoruk 4F wzorowe
5,45 Jakub Trendak 6D wzorowe
5,42 Maja Bury 5C wzorowe
5,42 Maja Butryn 5E wzorowe
5,42 Gabriela Laura Gołdyn 5A wzorowe
5,42 Lena Grażyna Kadrow 5D bardzo dobre
5,42 Katarzyna Naumiuk 5B wzorowe
5,42 Barbara Szymańska 5B wzorowe
5,36 Dominik Demczuk 6A wzorowe
5,36 Michał Jakub Józefczuk 4A wzorowe
5,36 Karolina Kazuro 4A wzorowe
5,36 Krzysztof Rak 4E wzorowe
5,36 Julia Ślązak 5B wzorowe
5,36 Małgorzata Zarczuk 8D wzorowe
5,33 Arkadiusz Dąbrowski 7D wzorowe
5,33 Justyna Szczerba 5A bardzo dobre
5,33 Edyta Zając 5B wzorowe
5,30 Aleksandra Łotysz 4E bardzo dobre
5,27 Hanna Dąbrowska 4B wzorowe
5,27 Paulina Jarząbek, 6D wzorowe
5,27 Hanna Kania 4A wzorowe
5,27 Agata Maria Krzowska 6C wzorowe
5,27 Milena Maria Łobacz 6D wzorowe
5,27 Jakub Postawski 4F bardzo dobre
5,27 Martyna Prokopiuk 4A wzorowe
5,27 Zofia Sidoruk 6A wzorowe
5,25 Maja Anastazja Huczuk 5A wzorowe
5,21 Anna Zofia Sidoruk 8A wzorowe
5,18 Franciszek Karol Biskup 4F wzorowe
5,18 Aleksander Haponiuk 4C bardzo dobre
5,18 Gabriela Ignatiuk 4E wzorowe
5,18 Wiktor Ignatiuk 6A bardzo dobre
5,18 Martyna Łucja Łoś 6C wzorowe
5,18 Zuzanna Mazurek 4F wzorowe
5,18 Michał Połuszańczyk 4F wzorowe
5,18 Filip Pręciuk 4C bardzo dobre
5,18 Martyna Więcaszek 4D wzorowe
5,17 Karol Oliwier Franczak 5D bardzo dobre
5,17 Miłosz Książek 5B wzorowe
5,17 Krzysztof Piotr Szostakiewicz 5D bardzo dobre
5,15 Aleksandra Klimiuk 8B wzorowe
5,14 Joanna Paciorkowska 7C wzorowe
5,10 Maria Anna Sobczak 6C wzorowe
5,09 Olga Borsuk 4D wzorowe
5,09 Natalia Budner 4B wzorowe
5,09 Julia Czerniak 4A wzorowe
5,09 Kacper Karol Durys 4D bardzo dobre
5,09 Grzegorz Kazimierz Greszta 4F bardzo dobre
5,09 Martyna Józefczuk 4E wzorowe
5,09 Lena Kapera 4A wzorowe
5,09 Szymon Kisiel 4E bardzo dobre
5,09 Anna Kwiatkowska 4C bardzo dobre
5,09 Patrycja Sawicka 4F bardzo dobre
5,09 Anna Tokarska 4A wzorowe
5,09 Martyna Zalewska 6A wzorowe
5,08 Rafał Barzycki 5A bardzo dobre
5,08 Zofia Klimiuk 5B wzorowe
5,08 Karolina Helena Sikora 5D bardzo dobre
5,08 Krzysztof Ślązak 5B bardzo dobre
5,08 Zuzanna Tomaszewska 5D wzorowe
5,08 Michał Zieliński 5B bardzo dobre
5,07 Emilia Szczerba 8A wzorowe
5,00 Kacper Ambrozik 4A bardzo dobre
5,00 Adam Demczuk 5E bardzo dobre
5,00 Bartosz Demczuk 7B bardzo dobre
5,00 Szymon Grzywna 7B bardzo dobre
5,00 Dawid Koleśnik 4A bardzo dobre
5,00 Bartosz Księżopolski 4E bardzo dobre
5,00 Lena Łukaszewicz 5E wzorowe
5,00 Jakub Gabriel Łuszczyk 4E bardzo dobre
5,00 Wiktoria Anastazja Mackiewicz 5B bardzo dobre
5,00 Dagmara Pawlik 6A wzorowe
5,00 Amelia Weronika Potapczuk 8C wzorowe
5,00 Gabriela Wiktoria Semeniuk 7B wzorowe
5,00 Weronika Krystyna Staniak 6D wzorowe
5,00 Błażej Sułkowski 7D bardzo dobre
4,95 Amelia Matuszyk 7D wzorowe
4,93 Alan Olivier Kołodziejski 7A bardzo dobre
4,93 Jakub Kwiatkowski 7A bardzo dobre
4,93 Jan Łukaszewicz 7B bardzo dobre
4,93 Martyna Wólczyńska 8B wzorowe
4,92 Magdalena Grzegorczyk 5E wzorowe
4,92 Magda Grzywaczewska 5A bardzo dobre
4,92 Julia Obara 5E wzorowe
4,92 Oliwia Zimnicka 5E wzorowe

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie