SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Najlepsi uczniowie

Najlepsi uczniowie w I sem. roku szk. 2017/2018

.
Wykaz uczniów wg średniej ocen w klasach 4-7 ze średnią 4,75 i wyżej, zachowanie wzorowe i bardzo dobre
 
 

Średnia

Imię i nazwisko ucznia

Oddział

Zachowanie

5,64

Maciej  Szymański

7D

wzorowe

5,57

Angelique Maria Ratkowski

7D

wzorowe

5,57

Anna Zofia Sidoruk

7A

wzorowe

5,55

Gabriela  Czarnecka

5A

wzorowe

5,55

Dominika  Tokarska

5A

wzorowe

5,45

Jakub  Trendak

5D

wzorowe

5,43

Małgorzata  Zarczuk

7D

wzorowe

5,40

Arkadiusz  Dąbrowski

6D

wzorowe

5,36

Bartosz Tadeusz Kościołek

5A

wzorowe

5,36

Martyna Sylwia Kurec

6B

wzorowe

5,36

Katarzyna  Naumiuk

4B

wzorowe

5,36

Barbara  Szymańska

4B

wzorowe

5,29

Emilia  Szczerba

7A

wzorowe

5,27

Maja  Bury

4C

wzorowe

5,27

Maja  Butryn

4E

bardzo dobre

5,27

Bartosz  Demczuk

6B

bardzo dobre

5,27

Dominik  Demczuk

5A

wzorowe

5,27

Paulina  Jarząbek

5D

wzorowe

5,27

Lena Grażyna Kadrow

4D

wzorowe

5,27

Karolina  Kalman

5D

wzorowe

5,27

Zofia  Klimiuk

4B

wzorowe

5,27

Miłosz  Książek

4B

bardzo dobre

5,27

Milena Maria Łobacz

5D

wzorowe

5,27

Bartosz  Ostapiuk

4F

bardzo dobre

5,27

Joanna  Paciorkowska

6C

wzorowe

5,27

Sebastian  Parczewski

4A

bardzo dobre

5,27

Krzysztof  Ślązak

4B

bardzo dobre

5,27

Justyna  Szczerba

4A

wzorowe

5,27

Edyta  Zając

4B

bardzo dobre

5,21

Aleksandra  Klimiuk

7B

wzorowe

5,20

Maria Anna Sobczak

5C

wzorowe

5,18

Rafał  Barzycki

4A

wzorowe

5,18

Szymon  Grzywna

6B

bardzo dobre

5,18

Damian  Horszczaruk

4B

bardzo dobre

5,18

Maja Anastazja Huczuk

4A

wzorowe

5,18

Maja  Kieloch

4A

wzorowe

5,18

Martyna  Mutwicka

4A

wzorowe

5,18

Karolina Helena Sikora

4D

bardzo dobre

5,18

Julia  Ślązak

4B

bardzo dobre

5,18

Weronika Krystyna Staniak

5D

wzorowe

5,18

Szymon  Sztroman

4B

bardzo dobre

5,14

Maciej  Jaszczuk

7A

wzorowe

5,09

Karol Oliwier Franczak

4D

bardzo dobre

5,09

Gabriela Laura Gołdyn

4B

bardzo dobre

5,09

Wiktor  Ignatiuk

5A

bardzo dobre

5,09

Martyna Łucja Łoś

5C

wzorowe

5,09

Jan  Łukaszewicz

6B

wzorowe

5,09

Julia  Obara

4E

wzorowe

5,09

Krzysztof Piotr Szostakiewicz

4D

wzorowe

5,09

Emilia  Tokarska

4E

wzorowe

5,09

Zuzanna  Tomaszewska

4D

wzorowe

5,09

Justyna  Zimnowodzka

4B

bardzo dobre

5,07

Weronika Julia Grzywaczewska

7A

wzorowe

5,07

Amelia Weronika Potapczuk

7C

wzorowe

5,07

Kamil Maksymilian Tokarski

7B

wzorowe

5,00

Izabela  Kaczmarek

4E

wzorowe

5,00

Agata Maria Krzowska

5C

bardzo dobre

5,00

Martyna  Kwiatkowska

6A

bardzo dobre

5,00

Lena  Łukaszewicz

4E

wzorowe

5,00

Katarzyna  Marciocha

4B

bardzo dobre

5,00

Amelia  Matuszyk

6D

wzorowe

5,00

Oliwia  Michalska

6D

wzorowe

5,00

Zofia  Sidoruk

5A

wzorowe

5,00

Oliwier  Śliwka

4A

bardzo dobre

5,00

Błażej  Sułkowski

6D

bardzo dobre

5,00

Karolina  Szewczyk

5D

bardzo dobre

5,00

Maciej Szymon Wachulski

5A

bardzo dobre

5,00

Martyna  Wólczyńska

7B

wzorowe

5,00

Kacper Jakub Zieliński

4B

bardzo dobre

4,91

Miłosz  Bilicz

5C

bardzo dobre

4,91

Antoni  Błąkała

4C

bardzo dobre

4,91

Maria  Celińska

5A

wzorowe

4,91

Karolina  Ciechan

6C

bardzo dobre

4,91

Adam  Demczuk

4E

bardzo dobre

4,91

Bartłomiej Konrad Derkacz

4E

bardzo dobre

4,91

Diana  Dybek

4D

bardzo dobre

4,91

Magdalena  Grzegorczyk

4E

bardzo dobre

4,91

Pola  Hetman

5A

wzorowe

4,91

Kacper  Kędzierawski

4D

bardzo dobre

4,91

Jakub  Kwiatkowski

6A

bardzo dobre

4,91

Wiktoria Anastazja Mackiewicz

4B

bardzo dobre

4,91

Dagmara  Pawlik

5A

wzorowe

4,91

Julia Amelia Pręciuk - Rędziniak

4F

bardzo dobre

4,91

Oliwia  Zimnicka

4E

wzorowe

4,86

Adrian Piotr Kobielas

7D

bardzo dobre

4,86

Błażej  Kojro

7A

bardzo dobre

4,82

Mikołaj  Bondarczuk

4D

bardzo dobre

4,82

Oliwier  Bruchacki

4A

wzorowe

4,82

Nela Wiktoria Daniluk

4B

bardzo dobre

4,82

Jan Zbigniew Demianiuk

6B

bardzo dobre

4,82

Emilia  Głąb

6C

bardzo dobre

4,82

Miłosz Benedykt Gołdyn

6A

bardzo dobre

4,82

Magda  Grzywaczewska

4A

wzorowe

4,82

Oliwier  Kaczmarzewski

4D

bardzo dobre

4,82

Igor  Kowalik

4B

bardzo dobre

4,82

Gabriela  Maćkowiak

4C

bardzo dobre

4,82

Eliasz Jerzy Ptaszyński

5D

wzorowe

4,82

Gabriela Wiktoria Semeniuk

6B

wzorowe

4,82

Martyna  Zalewska

5A

bardzo dobre

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie