SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Najlepsi uczniowie w II sem. roku szk. 2018/2019

.
Wykaz uczniów wg średniej ocen w klasach 4-8 ze średnią 4,75 i wyżej, zachowanie wzorowe i bardzo dobre
 
 
Lokata Średnia Nazwisko i imię Klasa Zachowanie
1 5,83 Ratkowski Angelique Maria 8D wzorowe
2 5,82 Markiewicz Lena 4C wzorowe
2 5,82 Borówka Mateusz 4F wzorowe
2 5,82 Sidoruk Karolina 4F wzorowe
2 5,82 Kościołek Bartosz Tadeusz 6A wzorowe
3 5,78 Szymański Maciej 8D wzorowe
4 5,67 Zarczuk Małgorzata 8D wzorowe
5 5,64 Józefczuk Michał Jakub 4A wzorowe
5 5,64 Rak Krzysztof 4E wzorowe
5 5,64 Połuszańczyk Michał 4F wzorowe
5 5,64 Kurec Martyna Sylwia 7B wzorowe
5 5,64 Czarnecka Gabriela 6A wzorowe
6 5,55 Ignatiuk Gabriela 4E wzorowe
6 5,55 Demczuk Dominik 6A wzorowe
6 5,55 Sidoruk Zofia 6A wzorowe
6 5,55 Tokarska Dominika 6A wzorowe
7 5,50 Klimiuk Zofia 5B wzorowe
7 5,50 Naumiuk Katarzyna 5B wzorowe
7 5,50 Szymańska Barbara 5B wzorowe
7 5,50 Bury Maja 5B wzorowe
7 5,50 Sidoruk Anna Zofia 8A wzorowe
7 5,50 Szczerba Emilia 8A wzorowe
7 5,50 Kadrow Lena Grażyna 5D wzorowe
7 5,50 Dąbrowski Arkadiusz 7D wzorowe
8 5,45 Kazuro Karolina 4A wzorowe
8 5,45 Więcaszek Martyna 4D wzorowe
8 5,45 Józefczuk Martyna 4E wzorowe
8 5,45 Trendak Jakub 6D wzorowe
9 5,42 Zając Edyta 5B wzorowe
9 5,42 Huczuk Maja Anastazja 5A wzorowe
9 5,42 Parczewski Sebastian 5A bardzo dobre
9 5,42 Szczerba Justyna 5A bardzo dobre
10 5,39 Wólczyńska Martyna 8B wzorowe
11 5,36 Kania Hanna 4A wzorowe
11 5,36 Borsuk Olga 4D wzorowe
11 5,36 Łotysz Aleksandra 4E wzorowe
11 5,36 Kościuczyk Paweł 4F wzorowe
11 5,36 Paciorkowska Joanna 7C wzorowe
11 5,36 Krzowska Agata Maria 6C wzorowe
12 5,35 Klimiuk Aleksandra 8B wzorowe
13 5,33 Ślązak Julia 5B wzorowe
13 5,33 Zieliński Michał 5B bardzo dobre
13 5,33 Demczuk Adam 5E wzorowe
13 5,33 Sikora Karolina Helena 5D wzorowe
13 5,33 Gołdyn Gabriela Laura 5A bardzo dobre
14 5,30 Sobczak Maria Anna 6C wzorowe
15 5,29 Matuszyk Amelia 7D wzorowe
15 5,29 Potapczuk Amelia Weronika 8C wzorowe
15 5,29 Demczuk Bartosz 7B bardzo dobre
15 5,29 Grzywna Szymon 7B bardzo dobre
16 5,27 Tokarska Anna 4A wzorowe
16 5,27 Pręciuk Filip 4C bardzo dobre
16 5,27 Budner Natalia 4B wzorowe
16 5,27 Dąbrowska Hanna 4B wzorowe
16 5,27 Postawski Jakub 4F bardzo dobre
17 5,25 Książek Miłosz 5B bardzo dobre
17 5,25 Franczak Karol Oliwier 5D bardzo dobre
17 5,25 Szostakiewicz Krzysztof Piotr 5D bardzo dobre
17 5,25 Tomaszewska Zuzanna 5D wzorowe
17 5,25 Żurawski Filip 5D bardzo dobre
17 5,25 Barzycki Rafał 5A bardzo dobre
18 5,22 Tokarski Kamil Maksymilian 8B wzorowe
19 5,18 Ambrozik Kacper 4A bardzo dobre
19 5,18 Czerniak Julia 4A wzorowe
19 5,18 Kapera Lena 4A wzorowe
19 5,18 Prokopiuk Martyna 4A wzorowe
19 5,18 Haponiuk Aleksander 4C bardzo dobre
19 5,18 Jankowska Lena Magdalena 4C wzorowe
19 5,18 Kwiatkowska Anna 4C wzorowe
19 5,18 Księżopolski Bartosz 4E bardzo dobre
19 5,18 Pawlik Lena 4E wzorowe
19 5,18 Biskup Franciszek Karol 4F wzorowe
19 5,18 Sawicka Patrycja 4F wzorowe
19 5,18 Jarząbek Paulina 6D wzorowe
19 5,18 Kalman Karolina 6D wzorowe
19 5,18 Łobacz Milena Maria 6D wzorowe
19 5,18 Pawlik Dagmara 6A wzorowe
20 5,17 Butryn Maja 5E wzorowe
20 5,17 Kaczmarek Izabela 5E wzorowe
20 5,17 Gołębiowska Zuzanna 8B wzorowe
21 5,11 Kojro Błażej 8A bardzo dobre
21 5,11 Jankowski Piotr 8D bardzo dobre
22 5,09 Litaszewska Anna 4A wzorowe
22 5,09 Milart Róża Anna 4A bardzo dobre
22 5,09 Durys Kacper Karol 4D bardzo dobre
22 5,09 Kowalczuk Kaja Jagoda 4B bardzo dobre
22 5,09 Kisiel Szymon 4E bardzo dobre
22 5,09 Łuszczyk Jakub Gabriel 4E bardzo dobre
22 5,09 Tyrawa Milena Maria 4E bardzo dobre
22 5,09 Grabowski Bartosz Piotr 4F bardzo dobre
22 5,09 Greszta Grzegorz Kazimierz 4F bardzo dobre
22 5,09 Mazurek Zuzanna 4F wzorowe
22 5,09 Czugała Patryk 6C wzorowe
22 5,09 Łoś Martyna Łucja 6C wzorowe
22 5,09 Pawluk Kuba 6C bardzo dobre
22 5,09 Staniak Weronika Krystyna 6D wzorowe
22 5,09 Szewczyk Karolina 6D wzorowe
22 5,09 Celińska Maria 6A wzorowe
22 5,09 Zalewska Martyna 6A wzorowe
23 5,08 Sztroman Szymon 5B bardzo dobre
23 5,08 Ślązak Krzysztof 5B bardzo dobre
23 5,08 Grzegorczyk Magdalena 5E wzorowe
23 5,08 Obara Julia 5E wzorowe
23 5,08 Tokarska Emilia 5E wzorowe
23 5,08 Zimnicka Oliwia 5E wzorowe
23 5,08 Mutwicka Martyna 5A wzorowe
24 5,07 Łukaszewicz Jan 7B bardzo dobre
24 5,07 Semeniuk Gabriela Wiktoria 7B bardzo dobre
25 5,00 Mackiewicz Wiktoria Anastazja 5B wzorowe
25 5,00 Zimnowodzka Justyna 5B bardzo dobre
25 5,00 Koleśnik Dawid 4A bardzo dobre
25 5,00 Mikołajewski Paweł 4D bardzo dobre
25 5,00 Pawlik Martyna Walentyna 4D  
25 5,00 Wróbel Karol 4D bardzo dobre
25 5,00 Ostapiuk Bartosz 5F bardzo dobre
25 5,00 Pręciuk - Rędziniak Julia Amelia 5F wzorowe
25 5,00 Basa Natalia 5E wzorowe
25 5,00 Łukaszewicz Lena 5E wzorowe
25 5,00 Ptaszyńska Izabela 4C wzorowe
25 5,00 Czuj Nikodem Jan 4E wzorowe
25 5,00 Furmaniuk Julia Małgorzata 4E wzorowe
25 5,00 Nazarewicz Henryk 4E bardzo dobre
25 5,00 Grzywaczewska Weronika Julia 8A wzorowe
25 5,00 Marciocha Jagoda 8D wzorowe
25 5,00 Sułkowski Błażej 7D  
25 5,00 Horszczaruk Natalia 8B wzorowe
25 5,00 Bruchacki Oliwier 5A bardzo dobre
25 5,00 Muszyńska Alicja 5A bardzo dobre
25 5,00 Ptaszyński Eliasz Jerzy 6D wzorowe
25 5,00 Demianiuk Jan Zbigniew 7B bardzo dobre
25 5,00 Hetman Pola 6A wzorowe
25 5,00 Wachulski Maciej Szymon 6A bardzo dobre
26 4,94 Kossyk Olga 8B wzorowe
27 4,92 Chomontowski Miłosz 5B bardzo dobre
27 4,92 Horszczaruk Damian 5B bardzo dobre
27 4,92 Zieliński Kacper Jakub 5B bardzo dobre
27 4,92 Derkacz Bartłomiej Konrad 5E bardzo dobre
27 4,92 Dybek Diana 5D wzorowe
27 4,92 Kędzierawski Kacper 5D bardzo dobre
27 4,92 Błąkała Antoni 5C bardzo dobre
27 4,92 Kieloch Maja 5A wzorowe
28 4,91 Koc Filip 4D bardzo dobre
28 4,91 Mróz Natalia Julia 4F wzorowe
28 4,91 Śliwka Oliwier 5A bardzo dobre
28 4,91 Bilicz Miłosz 6C bardzo dobre
28 4,91 Ćwik Nikodem 6C wzorowe
28 4,91 Kowalczuk Alicja 6C wzorowe
28 4,91 Ignatiuk Wiktor 6A bardzo dobre
29 4,89 Jaszczuk Maciej 8A wzorowe
29 4,89 Kaczmarek Oliwia 8D wzorowe
30 4,86 Kusiuk Kamil 7D bardzo dobre
30 4,86 Kołodziejski Alan Olivier 7A bardzo dobre
31 4,83 Daniluk Nela Wiktoria 5B bardzo dobre
31 4,83 Marciocha Katarzyna 5B bardzo dobre
31 4,83 Oreńczuk Kacper Szymon 8B bardzo dobre
31 4,83 Siemiak Jakub 8B wzorowe
31 4,83 Grzywaczewska Magda 5A bardzo dobre
32 4,82 Ostapiuk Julia 4A bardzo dobre
32 4,82 Wawryszuk Marcel 4C bardzo dobre
32 4,82 Torbicz Manuela 4B bardzo dobre
32 4,82 Frańczak Michał Mikołaj 4E bardzo dobre
32 4,82 Tyrawa Amelia Julia 4E bardzo dobre
32 4,82 Grzywaczewska Julia 4F bardzo dobre
32 4,82 Hulewska-Kołtun Marcelina Kaja 6A bardzo dobre
33 4,79 Ciechan Karolina 7C bardzo dobre
33 4,79 Chomontowska Agata 7D bardzo dobre
33 4,79 Michalska Oliwia 7D bardzo dobre
33 4,79 Kawiak Jan 7A wzorowe
33 4,79 Kwiatkowski Jakub 7A bardzo dobre
34 4,78 Soroka Julia 8A wzorowe
34 4,78 Nawrocki Piotr 8C bardzo dobre
34 4,78 Stańczuk Kuba Andrzej 8C bardzo dobre
35 4,77 Ilchyshyn Vitalina 7D wzorowe
36 4,75 Kowalik Igor 5B wzorowe
36 4,75 Kapica Maciej 5E bardzo dobre
36 4,75 Kulicka Weronika 5E bardzo dobre
36 4,75 Stupnicki Maciej 5E bardzo dobre
36 4,75 Bondarczuk Mikołaj 5D bardzo dobre
36 4,75 Kaczmarzewski Oliwier 5D bardzo dobre
36 4,75 Dąbrowski Kasper 5A bardzo dobre
 

 

 

Copyright © 2018 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie