SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

WE WŁODAWIE

Powszechny Spis Rolny

spis rolnyRolniku Spisz Się!!!
Powszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020r. do 30.11.2020 r. Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online. Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego. Pozwala bowiem na dostęp do formularza spisowego w dowolnie wybranym momencie, tj. o dowolnej godzinie, zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku niedokończenia wypełniania ankiety można się wylogować i w ciągu kilku dni zalogować ponownie by zakończyć jej wypełnianie. Poza tym możesz przekazać informacje o swoim gospodarstwie rolnym wykorzystując w tym celu dowolne urządzenie, czyli smartfon, tablet, laptop lub też komputer stacjonarny.

Przez Internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Jeśli będziesz miał jakąkolwiek trudność ze spisaniem zadzwoń na Infolinię spisową: 22 279 99 99. Spisz się jak na rolnika przystało.

Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby:
• poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS: https://spisrolny.gov.pl.
• telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu – kontaktując się z infolinią spisową na numer 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję „Spisz się przez telefon”.

Informujemy, że udostępnione dla Państwa jest stanowisko komputerowe w Urzędzie Miejskim we Włodawie, gdzie możecie spisać się poprzez formularz internetowy.

 

Zapraszamy.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie