Akcja “Sprzątanie Świata”

  Dnia 16.09.2021 r. Samorząd Uczniowski klas IV-VIII przeprowadził akcję “Sprzątanie Świata”. 48 uczniów reprezentujących klasy IVB, VC, VD,VIIB i VIIIC wraz z opiekunami: Dorota Kieloch, Agnieszka Huzior, Monika Łubkowska, Katarzyna Rozmus, Marta Gruszczyńska, Anna Szwarcer, Emilia Witowska, Monika Iwanowska, pod przewodnictwem leśniczego Pana Włodka Czeżyka, sprzątało lasy w okolicy Włodawy.

  Zaangażowanie uczniów było ogromne. Wypełniono różnego rodzaju odpadami 45 worków o pojemności 60 litrów. Na zakończenie akcji pracownicy Nadleśnictwa Włodawa przygotowali uczestnikom miłą niespodziankę. Było ognisko i pieczone kiełbaski. Podczas wędrówki po lesie obserwowano tropy, nory i siedliska zwierząt oraz poznawano grzyby.
  Uczniowie podziękowali Panu Włodkowi za poświęcony czas i za wspaniałą lekcję przyrody w plenerze.

 

(82) 572-11-38

Skip to content