Festiwal Pieśni Patriotycznej

11_listopad

  10 listopada 2015 r. odbył się po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 3 Festiwal Pieśni Patriotycznej. Jest to impreza cykliczna organizowana w ramach obchodów Święta Niepodległości.

  Celem tego przedsięwzięcia jest podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwijanie świadomości narodowej i kulturalnej wśród dzieci i młodzieży. Najmłodsze pokolenie Polaków chętnie słucha i wykonuje pieśni patriotyczne i żołnierskie z różnych okresów historycznych.

  Do festiwalu przygotowują się wszyscy uczniowie szkoły pod kierunkiem swoich wychowawców. Uroczystość ma radosny, ale i podniosły charakter. Imprezę kończy wręczenie uczniom dyplomów i słodyczy ufundowanych przez Radę Rodziców.

 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmugalerii zdjęć >>

Zobacz także: Piosenka pt. “Wolność” w wykonaniu Patrycji Maik z kl. 6c

 

 

Festiwal zorganizowały i przeprowadziły:
p. M. Błażejczyk, p. K. Puła

(82) 572-11-38

Skip to content