Trójka z “Trójki” na szóstkę!!!

laureaci_kurator2015  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie odnieśli sukcesy w eliminacjach wojewódzkich konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i LSCDN.

  W tym roku troje szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 otrzymało tytuł laureata, a pięciu z nich także tytuł finalisty.

  Alicja Borowska zdobyła tytuł laureata w konkursie polonistycznym. Uczennicę przygotowywała Anna Szczepkowska-Kirszner. Alicja to także finalistka konkursu przyrodniczego. W konkursie przyrodniczym laureatem został – Maciej Borsuk, z którym pracował Paweł Łuczko, finalista także konkursu z języka angielskiego. Kaja Kościuk zaś to laureatka konkursu historycznego, do którego przygotowywała się pod kierunkiem Agaty Popik.

  Pozostali finaliści etapu wojewódzkiego to:

Martyna Borowiec i Katarzyna Szwaj – konkurs przyrodniczy
Julia Markiewicz – konkurs polonistyczny
Ada Makarewicz  i Adrianna Mąka – konkurs języka angielskiego

 

  Gratulujemy ogromnej wiedzy, pasji i zaangażowania w dążeniu do celu. Życzymy podobnych sukcesów w gimnazjum!

 

Anna Kirszner

(82) 572-11-38

Skip to content