Godziny dostępności nauczycieli

L.P.Nazwisko i Imię nauczycielaDzieńGodzina lek.Sala
1Banaś Joannawtorek8107
2Bartyś Ewawtorek3pokój nauczycielski
3Berthelsen Elżbietaczwartek2pokój nauczycielski wf
4Biront-Maik Edytawtorek210
5Błażejczyk Małgorzataponiedziałek3pokój nauczycielski
6Borowska Mariawtorek4 
7Buchman Magdalenaczwartek2118
8Chwedoruk Nataliaśroda3pokój nauczycielski-góra
9Deczkowska Elżbietapiątek7:00-8:00207
10Demczuk Hannaczwartek4pokój nauczycielski
11Demianiuk-Jarząbek Jolantawtorek5pokój nauczycielski
12Dmitruk Ewelinapiątek5pokój nauczycielski
13Flis Krzysztofśroda8pokój nauczycielski wf
14Franczak Małgorzataczwartek3203
15Frańczak Edytaponiedziałek2gabinet
16Garbal Alfredaśroda1106
17Gołębiowska Julitaśroda2109
18Gołko Aleksandraponiedziałek5pokój nauczycielski
19Gruszczyńska Martawtorek6pokój nauczycielski
20Grzywaczewska Małgorzatawtorek4H20
21Haponiuk Katarzynaczwartek11:00-12:0034
22Huzior Agnieszkawtorek3pokój nauczycielski wf
23Iwanowska Monikaponiedziałek2pokój nauczycielski wf
24ks. Jakubiak Karolśroda5pokój nauczycielski
25Kapica Agnieszkaśroda4pokój nauczycielski-dół
26Kieloch Dorotaczwartek5pokój nauczycielski wf
27Klimkowicz Henrykaczwartek3pokój nauczycielski
28Korneluk Elżbietawtorek7117
29Kossyk Nataliaczwartek4pokój nauczycielski
30Kościuk Arturśroda2pokój nauczycielski
31Kotlarek Katarzynaśroda2pokój nauczycielski-góra
32Kozak Joannaczwartek4217
33ks. Kruk Piotrwtorek7201
34Kuczewska-Świdnicka Jagodapiątek4103/pokój nauczycielski
35Kuśmirek Agnieszkapiątek3pokój nauczycielski
36Lenart Robertponiedziałek4pokój nauczycielski wf
37Łuczko Pawełwtorek3pokój nauczycielski
38Makus Agnieszkawtorek6pokój nauczycielski
39Mądrzykiewicz Magdalenaczwartek4119
40Orzechowska Agnieszkawtorek12:30 – 13:30113
41Panasiuk Joannaczwartek2pokój nauczycielski
42Pastuszczyk-Baum Agnieszkaśroda332
43Pastuszuk Katarzynapiątek335
44Popik Agataśroda4pokój nauczycielski
45Pruszkowska Katarzynawtorek6114
46Puczyńska Barbaraczwartek5pokój nauczycielski
47Puła Krystynaśroda332
48Radczuk Elżbietaśroda8biblioteka
49Rogozińska Monikapiątek236
50Rozmus Katarzynawtorek3pokój nauczycielski-dół
51Rusińska Helenapiątek335
52Skowronek Ewaponiedziałek3116
53Sławińska Mirosławaponiedziałek8:00-9:009
54Stachyra Urszulawtorek5206
55Stefaniuk Krystynaśroda3pokój nauczycielski
56Stupnicka Annapiątek2pokój nauczycielski-góra
57Szczepkowska-Kirszner Annaśroda14:00-15:00gabinet dyrektora szkoły
58Szwaj Iwonawtorek6215/pokój nauczycielski
59Szwarcer Annaczwartek7pokój nauczycielski
60Ślązak Renatawtorek2pokój nauczycielski
61Tomaszewska Justynaczwartek3112
62Tułacz Przemysławpiątek (co 2 tygodnie)14:00-14:4511
63Wasilewicz Teresawtorek5świetlica dla klas 2-3
64Wiatrowska Martawtorek7biblioteka
65Witowska Emiliaśroda4pokój nauczycielski
66Wójciuk Katarzynawtorek4pokój nauczycielski
67Zawistowska Mirosławaponiedziałek8biblioteka
68Żurawska Joannaczwartek3212
69Żybura Marzenaśroda11:00-12:00pokój nauczycielski-dół

Godziny dostępności nauczycieli

L.P. Nazwisko i Imię nauczyciela Dzień Godzina lek. Sala
1 Banaś Joanna wtorek 8 107
2 Bartyś Ewa czwartek 7 201
3 Berthelsen Elżbieta wtorek 6 h4/pokój w‐f
4 Błażejczyk Małgorzata wtorek 7 pokój naucz.
5 Borowska Maria poniedziałek 4 pokój naucz.
6 Buchman Magdalena poniedziałek 1 118
7 Chęć Małgorzata wtorek 7 205
8 Deczkowska Elżbieta środa 8 205
9 Demianiuk‐Jarząbek Jolanta wtorek 8 pokój naucz.
10 Dmitruk Ewelina środa 9:40 - 10:40 35
11 Flis Krzysztof wtorek 7 orlik
12 Franczak Małgorzata środa 5 203
13 Frańczak Edyta środa 6 gabinet
14 Garbal Alfreda wtorek 6 106
15 Gołębiowska Julita wtorek 3 109
16 Gołko Aleksandra poniedziałek 4 pokój naucz.
17 Gruszczyńska Marta wtorek 7 210
18 Grzywaczewska Katarzyna piątek 5 11
19 Grzywaczewska Małgorzata środa 8 pokój naucz.
20 Haponiuk Katarzyna środa 6 113
21 Huzior Agnieszka środa 4 pokój naucz.
22 Iwanowska Monika środa 7 h4/pokój w‐f
23 Jakubiak Karol ks poniedziałek 8 pokój naucz.
24 Kapica Agnieszka środa 'śr. 8:00 - 8:30 pt. 9:50 - 10:20'
25 Kieloch Dorota środa 6 h4/pokój w‐f
26 Kobielas Marta wtorek 10:35 - 11:35 210/pokój naucz.
27 Koleśnik Dagmara środa 4 świetlica
28 Korneluk Anna poniedziałek 3 pokój naucz. dół
29 Korneluk Elżbieta wtorek 7 117
30 Korneluk Janusz wtorek 8 gabinet
31 Kossyk Natalia środa 6 17
32 Kościelska‐Borkowska Jolanta wtorek 11:30 - 12:30 204
33 Kościuk Artur wtorek 7 105
34 Kościuk Katarzyna wtorek 6 pokój naucz.
35 Kotlarek Katarzyna wtorek 6 119
36 Kozak Joanna środa 8 217
37 Kruk Piotr ks wtorek 8 12
38 Krzowska Joanna środa 8 206
39 Kuczewska‐Świdnicka Jagoda środa 6 103
40 Kuśmirek Agnieszka środa 7 pokój naucz.
41 Lenart Robert środa 6 pokój w‐f/orlik
42 Litaszewska Emilia wtorek 9 206
43 Łubkowska Monika czwartek 6 101
44 Łuczko Paweł środa 8 14
45 Makus Agnieszka wtorek 6 pokój naucz.
46 Mądrzykiewicz Magdalena wtorek 6 119
47 Mierzwa Barbara wtorek 8 pokój w‐f
48 Orzechowska Agnieszka środa 6 113
49 Panasiuk Joanna wtorek 6 pokój naucz.
50 Pastuszczyk‐Baum Agnieszka środa 3 pokój naucz. dół
51 Pastuszuk Katarzyna poniedziałek 2 35
52 Popik Agata wtorek 4 pokój naucz.
53 Pruszkowska Katarzyna piątek 2 pokój naucz.
54 Puczyńska Barbara środa 7 104
55 Puła Izabela środa 5 pokój naucz. dół
56 Puła Krystyna środa 3 34
57 Radczuk Elżbieta środa 8 biblioteka
58 Rogozińska Monika wtorek 6 112
59 Rozmus Katarzyna wtorek 6 pokój naucz. dół
60 Rusińska Helena środa 7 201
61 Rymczuk Teresa wtorek 6 37
62 Skowronek Ewa piątek 1 116
63 Sławińska Mirosława wtorek 7 9
64 Stefaniuk Krystyna wtorek 6 211‐zaplecze
65 Stupnicka Anna wtorek 6 115
66 Szczepkowska‐Kirszner Anna środa 7 gabinet
67 Szwaj Iwona wtorek 7 216/pokój naucz.
68 Szwarcer Anna wtorek 5 102
69 Ślązak Renata wtorek 7 pokój naucz.
70 Wasilewicz Teresa środa 4 świetlica
71 Wiatrowska Marta wtorek 7 biblioteka
72 Witowska Emilia środa 5 pokój naucz.
73 Wójciuk Katarzyna poniedziałek 7:55 - 8:55 pokój naucz.
74 Zając Ewa wtorek 6 pokój naucz.
75 Zawistowska Mirosława środa 7 biblioteka
76 Żurawska Joanna wtorek 8 212
77 Żybura Marzena czwartek 5 pokój naucz. dół

(82) 572-11-38

Skip to content