I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Komiksu „Mówiące Obrazki”

Filip Walczuk z klasy 6 b został zdobywcą I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Mówiące Obrazki „Mówię o…ekologii”, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie.

Konkurs „Mówiące obrazki” został zorganizowany z myślą o realizacji kilku ważnych celów: budzenie zainteresowania komiksem, rysunkiem oraz grafiką komputerową wśród dzieci i młodzieży; rozwijanie umiejętności wyrażania własnych emocji za pomocą twórczości literackiej i artystycznej; promowanie poprawnej polszczyzny i kultury języka ze szczególnym naciskiem na piękno słowa pisanego.

Uroczyste podsumowanie konkursu miało miejsce na Platformie Teams.

Praca Filipa „Na ratunek Ziemi” – jak oceniło jury – wyróżniała się oryginalnością.

Ewa Bartyś

(82) 572-11-38

Skip to content