Informacja w sprawie covid na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 Włodawie

1. Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa wystąpił 20 września 2020 roku.
2. W wyniku dochodzenia epidemiologicznego osoby wskazane jako pozostające w dalszym i bliższym kontakcie zostały skierowane na kwarantannę.
3. Kolejne badania wykonane po siedmiu dniach osób pozostających na kwarantannie potwierdziły wykrycie trzech przypadków koronawirusa. Zakażenie tych osób pochodzi z jednego źródła i od 20 września przebywają na kwarantannie poza szkołą.

4. Od poniedziałku zawiesiliśmy działalność kuchni. W dniu 30 września będziemy dysponowali kolejnymi wynikami badań. W zależności od ich wyników podjęte zostaną właściwe decyzje.
5. Na dzień dzisiejszy nie stwierdzono przesłanek do zmiany trybu nauczania na zdalny lub mieszany. Zapewniam Państwa, że wspólnie z Panem Burmistrzem, Dyrektorem SANEPID-u monitorujemy na bieżąco sytuację epidemiologiczną na terenie placówki.

 

 

 

Dyrektor Szkoły
Janusz Korneluk

(82) 572-11-38

Skip to content