Kolejny sukces naszej szkoły!

  Michał Zając – laureat i finalista w jednej osobie – to uczeń klasy Vc (opiekun p. Agata Popik), dlatego szczególnie cieszy, że znalazł się w zaszczytnym gronie laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty i Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Michał zdobył tytuł laureata konkursu historycznego, uczestniczył również w etapie wojewódzkim konkursu geograficznego (opiekun p. Henryka Klimkowicz).

  Michał, jak sam mówi o sobie, interesuje się przede wszystkim historią, a zamiłowanie do tej dziedziny wiedzy rozbudził w Nim śp. pradziadek, który podarował chłopcu Atlas historyczny dziejów Polski. Michał lubi także… śpiewać.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach!

(82) 572-11-38

Skip to content