Kolejny sukces Patrycji

.
Patrycja  1 października 2014 r. w Kocku odbył się X Festiwal Pieśni Patriotycznej „Pieśń Ojczyzny Pełna”. W przesłuchaniach festiwalowych brali udział soliści województwa lubelskiego szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy Vc Patrycja Maik, która zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych.

  Termin Festiwalu zbiega się z uroczystościami upamiętniającymi bitwę pod Kockiem podczas kampanii wrześniowej w dniach  od 2 do 6 października 1939r. pomiędzy oddziałami polskiej Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie” gen. Franciszka Kleeberga, a niemieckimi oddziałami XIV Korpusu Zmotoryzowanego gen. von Wietersheima.

Zobacz: występ Patrycji

  Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas koncertu laureatów 4 października w Kocku.

Małgorzata Błażejczyk

(82) 572-11-38

Skip to content