Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom”

Dnia 29.04 w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Polscy poeci dzieciom”. W konkursie wzięło udział 26 dzieci z klas 0-III. Uczestnicy zaprezentowali wybrany wiersz polskiego poety. Poziom prezentacji był wysoki, dzieci sumiennie się przygotowały do recytacji z pamięci. Po burzliwych naradach komisja w składzie: Katarzyna Rozmus, Katarzyna Haponiuk, Justyna Tomaszewska, Agnieszka Kapica ogłosiła wyniki.

W kategorii klas 0-I I miejsce zajęła Zofia Koszeluk z klasy 1c, II miejsce Filip Ignatiuk z klasy 1d, III miejsce Antoni Szostek z klasy 1b, natomiast w kategorii klas II – III I miejsce zdobyła Maja Bańka z klasy 3b, II miejsce Gabriela Koziej z klasy 3b oraz III miejsce Anna Gierasimczuk z klasy 3c.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

Agnieszka Kapica

(82) 572-11-38

Skip to content