Mamy laureatów!

“Sukces jest stopniowym osiąganiem wcześniej określonego i zaplanowanego wartościowego celu”.

Konkursy przedmiotowe to ambitne oraz poważne sprawdziany wiedzy i umiejętności przeprowadzane podczas eliminacji szkolnych, rejonowych i wojewódzkich przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. W marcu zakończyły się zmagania na etapie wojewódzkim o tytuł laureata, o który ubiegało się około 1000 uczniów z całego województwa lubelskiego.

Pomimo pandemii w zaszczytnym gronie laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej szkoły: Gabriela Czarnecka, kl. VIIIa z języka polskiego (opiekun Ewa Bartyś) i Patryk Czugała, kl. VIIIc z biologii (opiekun Ewa Zając).

Nasi zwycięzcy będą nagrodzeni przez Kuratora Oświaty jako jedyni z Powiatu Włodawskiego, natomiast Gabriela Czarnecka zostanie też zwolniona z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Gratulujemy!

Ewa Bartyś