Międzynarodowe spotkanie z młodzieżą z ERAZMUS +

   Dnia 9 września 2021 r. sześcioro uczniów z klasy 8a z naszej szkoły oraz sześcioro z SP2 uczestniczyło w niezwykłym spotkaniu w Okunince nad Jeziorem Białym z grupą studentów z Hiszpanii, Włoch, Estonii oraz Chorwacji, którzy brali udział w projekcie unijnym z programu Erazmus + dotyczącym inteligencji emocjonalnej.

Uczestnicy programu zorganizowali naszym uczniom ciekawe warsztaty, których celem było poszukiwanie różnic i podobieństw kulturowych pomiędzy krajami europejskimi oraz praktyczne zastosowanie języka angielskiego.

Fantastyczne zabawy ruchowe połączone ze wspólnym wyszukiwaniem informacji z internetu na temat danych krajów, zakończone mini projektem prezentowanym wspólnie przez uczestników tego spotkania, gwarantowało mnóstwo wspaniałych emocji oraz rozbudziło w naszych uczniach jeszcze większą motywację do dalszej nauki języka angielskiego!

 

(82) 572-11-38

Skip to content