Podsumowanie kiermaszu ciasta

            Dzisiaj w naszej szkole odbył się charytatywny kiermasz ciasta, którego celem była zbiórka pieniędzy na leczenie onkologiczne absolwenta naszej szkoły Daniela Frączyka. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom i Pracownikom SP3 za wszelką pomoc w związku z przygotowaniem i przeprowadzeniem akcji. Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy kwotę 3185 , która została wpłacona na konto fundacji prowadzącej zbiórkę pieniędzy na rzecz Daniela. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania całej społeczności szkolnej w realizację tego przedsięwzięcia.

Osoby, które chciałyby pomóc Danielowi, mogą dokonać wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 3851 pomoc dla Daniela Frączyk

https://www.kawalek-nieba.pl/daniel-fraczyk/

Agnieszka Pastuszczyk-Baum
Elżbieta Radczuk

(82) 572-11-38

Skip to content