Podsumowanie szkolnej akcji “Wspomóż psiaka i kociaka z chełmskiego schroniska”

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie!

W dniach 20-28 października 2022 r. w naszej szkole trwała zbiórka darów na rzecz zwierząt z chełmskiego schroniska. Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem sprawili, że nasza szkolna akcja „Wspomóż psiaka i kociaka z chełmskiego schroniska” po raz kolejny odniosła sukces!

W zbiórkę na rzecz zwierząt zaangażował się co 7 uczeń naszej szkoły. Swoją postawą udowodniliście, że los biednych i porzuconych zwierząt nie jest Wam obojętny.

Możemy pochwalić się efektami naszej zbiórki:

karma sucha – 272 kg
karma w puszkach – 118 kg
saszetki – 175 szt.
przysmaki – 39 szt.
paszteciki – 43 szt.
batony – 4 szt.
legowiska – 3 szt.
koce – 48 szt.
poduszki – 3 szt.
drapak dla kotów – 1 szt.
elementy pościeli – 35 szt.
ręczniki – 43 szt.
kołdry – 3 szt.
środki od pcheł – 12 szt.
akcesoria dla zwierząt (smycze, ubranka, szelki, zabawki, miski) – po kilka sztuk
żwirek – 1 szt.

W czwartek 3 listopada 2022 r. dary zostały przewiezione do schroniska. Karmę i akcesoria dla kotów przekazaliśmy dla fundacji „Włodawa dla zwierząt” i „For you Burek”, działających na terenie powiatu włodawskiego, zajmujących się ratowaniem zwierząt (szczególnie kotów).

Poniżej zamieszczamy reportaż z naszej akcji.

Organizatorki szkolnej akcji:
B. Puczyńska
J. Kuczewska-Świdnicka
M. Gruszczyńska

(82) 572-11-38

Skip to content