Podsumowanie XI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego

.
martyna_kon_literac_2015  10 kwietnia 2015 r. w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie XI Wojewódzkiego Konkursu Literackiego. W tym roku – roku jubileuszu 25-lecia odzyskania niepodległości – zaproponowano młodym i najmłodszym adeptom literatury rozważania koncentrujące się wokół tematu: „Wolność – swoboda czy zobowiązanie”.

  W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczyły dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie: Martyna Borowiec z klasy VI b (op. Anna Szczepkowska-Kirszner) i Martyna Dominiczak z klasy V a (op. Ewa Bartyś).

martyna_d Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, iż uczennica Martyna Borowiec zdobyła I nagrodę w kategorii „proza”, zaś Martyna Dominiczak wyróżnienie w kategorii „poezja”.

  Temat tegorocznego konkursu „Wolność – swoboda czy zobowiązanie” nie był tematem łatwym, dlatego też tym bardziej cieszy chęć zmierzenia się z tą bogatą i trudną problematyką i zwieńczenie jej tak dużym sukcesem. Gratulujemy dziewczętom!

 

Anna Szczepkowska-Kirszner

(82) 572-11-38

Skip to content