NATURA i ja w Poleskim Parku Narodowym

.
Poleski Park Narodowy  5 czerwca 2014 r. w siedzibie Poleskiego Parku Narodowego w Urszulinie odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu “NATURA i ja w Poleskim Parku Narodowym”. W konkursie w czterech kategoriach wiekowych, łącznie wzięło udział 503 osoby.

  Kilkoro uczniów naszej szkoły zdobyło tytuł laureata tego konkursu i uczestniczyło w uroczystym jego finale, który odbył się w Ośrodku Dydaktyczno-Administracyjnym PPN.

  Po zwidzeniu wystawy pokonkursowej, odczytaniu werdyktu i wręczeniu nagród uczniowie zostali zaproszeni na wycieczkę do Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego i ognisko integracyjne.

  Laureaci konkursu: Martyna Borowiec (kl. 5b) – I miejsce, Katarzyna Szwaj (kl. 5b) – IX miejsce, Dominika Borowiec (kl. 4) – X miejsce, Sebastian Piech (kl. 6) – wyróżnienie, Miłosz Bilicz (kl. 2a) – IV miejsce.

 

 

Iwona Szwaj

(82) 572-11-38

Skip to content