Rajd “Barwy Jesieni”

14.10.2023r. uczniowie z rodzicami oraz nauczyciele wzięli udział w XXVI rajdzie “Barwy Jesieni” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 we współpracy z Nadleśnictwem Włodawa.

W tym roku rajd odbywał się na trasie Włodawa- Suchawa. Młodsi uczniowie poruszali się drogami leśnymi pieszo, a starsi rowerami. W trakcie rajdu Pan leśnik opowiadał uczniom o zwierzętach żyjących w pobliskich lasach, dodatkowo dzieci próbowały rozpoznawać rośliny, obserwowały przyrodę oraz tropy zwierząt.

Po dotarciu do Suchawy, uczniowie zwiedzali zabytkowy kościół oraz piękną okolicę. Na koniec rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski. Pogoda nam dopisała. Wszyscy wrócili do domu zadowoleni.

Katarzyna Rozmus, Agnieszka Kapica i Paweł Łuczko w tym roku zadbali o ciekawy przebieg rajdu i dobrą zabawę.

Katarzyna Rozmus