Rozstrzygnięcie konkursu “Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”

  Wielkanoc to święta budzącego się do życia świata i ogromnej radości, w które wpleciona jest piękna, wielowiekowa tradycja. Wielu z nas nie wyobraża sobie świąt bez pisanek, które możemy dekorować i ozdabiać na wiele ciekawych sposobów…

  Dnia 30.03.2021 r. rozstrzygnięto konkurs “Najpiękniejsza Pisanka Wielkanocna”. Wybór był niezwykle trudny, ponieważ prace były piękne i różnorodne. Jury przyznało po trzy nagrody główne oraz w sumie 9 wyróżnień w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 0-I oraz klasy II-III. W konkursie wzięło udział aż 84 uczestników. Prace były wykonane indywidualnie lub pod opieką rodziców w domach, a następnie przesłane e-mailem. Cieszymy się, że tak wielu uczniów wzięło udział w konkursie i prezentujemy zwycięzców:

Klasy 0-I:
I miejsce – Jagoda Siwiec kl. 0c
II miejsce – Malwina Perchuć kl. Ib
III miejsce – Filip Bieliński kl. 0a

Klasy II-III:
I miejsce – Aleksandra Januszko kl. IIIa
II miejsce – Dominika Zając kl. IIc
III miejsce – Franciszek Łukaszczuk kl. IId

Wyróżnienia:
Filip Pamulski kl. Ic
Oliwia Ptaszyńska kl. 0b
Milena Ciok kl. 0c
Emilia Niedzielak kl. 0a
Iga Bukacka kl. Ib
Julia Kudytyn IIIa
Lena Grzywaczewska IIIa
Kalina Hołod kl. IIa
Joanna Mackiewicz kl. IIIe

Wszyscy wymienieni uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, a uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy. Zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych w galerii zdjęć.

{gallery}grafika8/konkurs_wielkanocny{/gallery}

 

Organizatorki konkursu:
Agnieszka Orzechowska, Agnieszka Kapica

(82) 572-11-38

Skip to content