Spotkanie z przedstawicielami Służby Więziennej

W dniu 14.03.2024 roku w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie z przedstawicielami Służby Więziennej. Na nasze zaproszenie przybył do nas dyrektor Zakładu Karnego we Włodawie płk Jacek Sankowski oraz rzecznik prasowy kpt. Daniel Pręciuk. Goście opowiedzieli nam o trudnej i odpowiedzialnej pracy funkcjonariusza Służby Więziennej oraz jak przebiega rekrutacja do pracy w tej formacji. Uczniowie dowiedzieli się jakie niewygody napotykają osoby odbywające karę pozbawienia wolności. Spotkanie mało również na celu pomóc naszej młodzieży w dokonywaniu dobrych wyborów życiowych aby nie trafić “za kratki”. Serdecznie dziękujemy za wizytę i liczymy na dalszą współpracę.                                                                                                   

Joanna Panasiuk

(82) 572-11-38

Skip to content