SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO

Informujemy, iż nasza szkoła dołączyła do innowacyjnego programu edukacyjnego

 SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA  CYFROWO

  fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG

Jest to projekt, mający na celu stworzenie wspólnoty szkół, dla których  bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi pomiędzy światem cyfrowym i analogowym oraz wspieranie szkół we wdrażaniu nowych technologii i edukacji w zakresie higieny cyfrowej.

Projekt zakłada pracę w siedmiu obszarach – szczegóły w linku: 

https://youtu.be/8pMi6us5QoA

Współpracę w ramach programu rozpoczęliśmy od udziału w ogólnopolskim projekcie badawczym Młode Głowy. Niebawem pojawią się analizy wyników i rekomendacje. W zakładce SOC po prawej stronie można znaleźć informacje o podejmowanych przez nas działaniach oraz skorzystać z umieszczanych tam materiałów tematycznych.  Zachęcamy również do udziału w szkoleniach/konferencjach organizowanych w ramach projektu, o których będziemy informować we wspomnianej zakładce oraz za pośrednictwem dziennika czy mediów społecznościowych.

Proszę kliknąć w obrazek.

Szkolni koordynatorzy projektu:

Magdalena Buchman

Małgorzata Franczak

(82) 572-11-38

Skip to content