SZKOLNA AKCJA CHARYTATYWNA

Przedstawiamy Wam Tomasza Sobanię – biegacza ekstremalnego, pisarza i podróżnika, który jest w trakcie biegu na dystansie 3600 km z Polski do Grecji i z powrotem. Po co? Aby zebrać fundusze na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Nad kondycją Tomka podczas tej wyprawy czuwa absolwent naszej szkoły, mgr fizjoterapii – Bartek. Społeczność SP nr 3 we Włodawie chce pomóc im osiągnąć cel i zebrać potrzebną sumę. Jak to zrobić? Po pierwsze – wpłaćmy pieniądze w ramach zbiórki online: https://zrzutka.pl/dpf3hs; po drugie – weźmy udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej (26 maja), kiermaszu ciasta (29 – 30 maja), loterii pluszaków i kiermaszu książki (31 maja – 2 czerwca br.); po trzecie – udostępniajmy ten post, aby jak najwięcej osób zachęcić do udziału w zbiórce online, i zapraszajmy innych do zaangażowania się w szkolną akcję charytatywną, której koordynatorem jest Pani Barbara Mierzwa.

​Zachęcamy do śledzenia na bieżąco relacji z wyprawy Tomasza Sobani na jego profilu: https://www.facebook.com/TomaszSobaniaDreams. Wierzymy, że razem możemy więcej!

(82) 572-11-38

Skip to content