Szkolny Dzień Uśmiechu

  Jak myć zęby? Jaka szczoteczka jest najlepsza? Dlaczego należy myć zęby po każdym posiłku? To najczęściej zadawane pytania przez uczniów podczas Szkolnego Dnia Uśmiechu, który obchodziliśmy 10.04.2017. Specjalnym Gościem była Pani stomatolog, która przeprowadziła prelekcję na temat higieny jamy ustnej oraz zdrowego odżywiania. Chętne dzieci miały możliwość zaprezentowania prawidłowego sposobu szczotkowania na modelu. Uczniowie zadawali wiele pytań, na które nasz gość udzielał wyczerpujących odpowiedzi.

Na zakończenie przedstawiciele klas otrzymali od Pani stomatolog dyplomy za udział w Szkolnym Dniu Uśmiechu oraz drobne upominki w postaci naklejek oraz broszurek. Większość klas zaangażowała się w wykonanie plakatów, które zostały wyeksponowane na szkolnych korytarzach.

Organizatorami Szkolnego Dnia Uśmiechu były panie K. Puła, K. Kotlarek i J. Kuczewska.

(82) 572-11-38

Skip to content