Festiwal Pieśni Patriotycznej

Festiwal Piosenki Patriotycznej  7 listopada 2014 r. odbył się po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 3 Festiwal Pieśni Patriotycznej. Jest to impreza cykliczna organizowana w ramach obchodów Święta Niepodległości.

  Celem tego przedsięwzięcia jest podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwijanie świadomości narodowej i kulturalnej wśród dzieci i młodzieży. Najmłodsze pokolenie Polaków chętnie słucha i wykonuje pieśni patriotyczne i żołnierskie z różnych okresów historycznych.

 

piosenka_patr2014Do festiwalu przygotowują się wszyscy uczniowie szkoły pod kierunkiem swoich wychowawców.

Uroczystość ma radosny, ale i podniosły charakter.

Imprezę kończy wręczenie uczniom dyplomów i słodyczy ufundowanych przez Radę Rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć >>

Festiwal zorganizowały i przeprowadziły:
p. M. Błażejczyk, p. K. Puła

(82) 572-11-38

Skip to content