Szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

  Dnia 6.06.2022 r. odbył się drugi etap “SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH” klas siódmych w formie interaktywnego quizu składającego się z 20 pytań. Uczestnicy drugiego etapu to uczniowie wyłonieni z pierwszego etapu, który został przeprowadzony we wszystkich klasach siódmych podczas zajęć z języka niemieckiego.

Najlepsi okazali się:

I miejsce – Karolina Sidoruk, 7f

II miejsce – Hanna Dąbrowska, 7b

III miejsce – Jakub Łuszczyk, 7e

 

  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, pochwały, oceny celujące z języka niemieckiego oraz coś słodkiego, a najlepsi – nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy!

 

Fotorelacja z konkursu >>

Organizatorzy

(82) 572-11-38

Skip to content