Szlachetna paczka

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie i Pracownicy szkoły!

  W piątek 11 grudnia odbył się finał akcji SZLACHETNA PACZKA, podczas którego przekazaliśmy do sztabu akcji aż 24 paczki. Pomimo naszych obaw, że w czasie pandemii nie poradzimy sobie z zakupem wszystkich potrzebnych rodzinie Pani Renaty rzeczy, Państwo po raz kolejny udowodniliście, że możemy na Was liczyć. Dzięki temu wspólnie zaspokoiliśmy wszystkie potrzeby rodziny, której szczęście i wzruszenie trudno opisać.

Pani Renata oraz jej bliscy dziękują za otrzymany od Państwa ogrom serca. Dzięki niemu ich świat stał się lepszy i radośniejszy. My ze swojej strony dziękujemy za wsparcie wszystkim ofiarodawcom oraz osobom, które zaangażowały się w organizację zbiórki, dokonywanie zakupów, segregowanie i przygotowywanie paczek.
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy zdrowia, pokoju i radości. Niech kolejny rok otworzy przed Wami przyszłość pełną nadziei…

 

Organizatorzy

(82) 572-11-38

Skip to content