Szlachetna Paczka od Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie

  Za nami 21. edycja programu społecznego Szlachetna Paczka, w którego realizację, tradycyjnie, włączyła się Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga we Włodawie.

  Z radością i ogromną satysfakcją informujemy, że dzięki hojności rodziców, uczniów, pracowników szkoły, nauczycieli i ich rodzin zebraliśmy kwotę 6 640 zł. Po raz kolejny stanęliśmy na wysokości zadania i zaspokoiliśmy wszystkie potrzeby Rodziny, na rzecz której zorganizowano zbiórkę. Łączna wartość artykułów zakupionych za zebrane pieniądze oraz przyniesionych darów wyniosła 10 tys. zł. 

– Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wrażliwość oraz wielkie serca wszystkich darczyńców i wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy – podkreśla koordynator akcji w SP nr 3 Marta Gruszczyńska.

  Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 serdecznie dziękuje włodawskim firmom: NEOPUNKT, HEBAN, JUBILER PRACOWNIA ZŁOTNICZA BŁAŻEJ I DRUTEX oraz firmie MODEX ze Sławatycz za pomoc w realizacji tego szlachetnego przedsięwzięcia.

(82) 572-11-38

Skip to content