Tydzień Relacji

Tydzień Relacji minął… ale to nie koniec! W minionym tygodniu zorganizowaliśmy w naszej szkole Tydzień Relacji, aby w szczególny sposób zwrócić uwagę na budowanie pozytywnych więzi pomiędzy Nami.

Każdego dnia uczniom klas zerowych, 1-3 oraz 4-8 proponowaliśmy przeróżne aktywności, aby zwrócić uwagę na osoby wokół, ich potrzeby, emocje… Pielęgnowanie i zacieśnianie relacji polepsza nasz nastrój, daje poczucie wsparcia. To wsparcie, jakiego doświadczamy, pomaga nam przezwyciężać trudne sytuacje życiowe, lepiej radzimy sobie ze stresem i kryzysami…

Wszyscy mamy wpływ na budowanie pozytywnego środowiska szkolnego. Dzięki naszym wnioskom, myślom i działaniom budowanie pozytywnych więzi pomiędzy Nami będzie trwało nadal, w kolejnych dniach – MAMY TĘ MOC!

Relacje z poszczególnych dni w Tygodniu Relacji można zobaczyć w linkach

Klasy młodsze

Klasy starsze

Magdalena Buchman

(82) 572-11-38

Skip to content