Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych

  12 maja w  budynku Centrum Transferu Wiedzy KUL odbyła Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W uroczystości uczestniczyli: władze samorządowe i oświatowe naszego województwa i miasta Lublin, dyrektorzy placówek, rodzice, nauczyciele oraz laureaci konkursów kuratoryjnych.

  Ogółem do wszystkich konkursów przedmiotowych i tematycznych przystąpiło w tym roku szkolnym około 40 tysięcy uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa lubelskiego, z czego do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 1390. Spośród nich tytuły laureatów zdobyło 763 uczniów, w tym 237 uczniów szkół podstawowych. W gronie nagrodzonych znalazło się 3 uczniów z naszej szkoły (kl. 6 d) Angelique Ratkowski i Małgorzata Zarczuk (język polski ) oraz Maciej Szymański (matematyka), którzy mieli przyjemność otrzymać dyplomy i nagrody, a ich opiekunowie podziękowania z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty – Pani Teresy Misiuk, dyrektora LSCDN – Pana Andrzeja Zielińskiego oraz Pani Anny Tarnowskiej – Waszak, dyrektora Uniwersytetu Otwartego KUL Jana Pawła. Galę uświetnił występ uczniów za Szkoły Podstawowej nr 21 w Lublinie.

  Naszą szkołę na gali reprezentowali: laureaci, wicedyrektor szkoły Anna Szczepkowska-Kirszner, nauczyciele przygotowujący do konkursów(Ewa Bartyś, Urszula Stachyra), a także rodzice laureatów.

{gallery}grafika4/laureaci_kuratorium{/gallery}

 

Ewa Bartyś

(82) 572-11-38

Skip to content