VIII Szkolny Festiwal Tańca

  “Ramię w ramię popłyniemy razem, zmieniamy ten świat, wspierając się tak”. Pod tym hasłem, w ramach obchodów “Dnia Wiosny”, w SP 3 odbył się VIII Szkolny Festiwal Tańca, w którym wzięli udział uczniowie klas 0 – VIII. Uczestnicy festiwalu za prezentacje układów tanecznych otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Społeczność szkolna, ubrana w kolory wiosny, nagradzała wykonawców gromkimi brawami.

  Podczas imprezy zbierane były artykuły medyczne dla żołnierzy walczących w Ukrainie. Organizatorzy składają serdeczne podziekowania wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się do tej akcji. Dziękujemy wszystkim, którzy dołożyli swoją malutką cegiełkę w pomoc dla Ukrainy, za pomoc i zaangażowanie, bo razem możemy wszystko. Mały gest dla nas to wielki zysk dla potrzebujących pomocy żołnierzy w Ukrainie.

 

Barbara Mierzwa

(82) 572-11-38

Skip to content