Wiosna Teatralna 2016

wiosna_t  Sceną Szkoły Podstawowej nr 3 przez tydzień od 13 do 17 czerwca 2016 r. zawładnęła sztuka teatralna. Uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli obejrzeć przedstawienia o charakterze poważnym, ale również komediowym przygotowane przez aktorów w reżyserii nauczycieli: “Dzień na Olimpie” – kl. Va, reż. Katarzyna Kratiuk; “Wycieczka do Londynu” – kl. Vc, reż. Edyta Biront-Maik, Katarzyna Grzywaczewska; “Czerwony Kapturek szuka księcia” – kl. VIa, reż. Urszula Stachyra; “Dzień kabareciarza” – kl. Vb, reż. Ewa Bartyś; “Dwanaście prac Herkulesa” – kl. VIc, reż. Marta Kobielas; “My w przyszłości” – kl. IVb, reż. Anna Szczepkowska-Kirszner; “O złym smoku i dobrym chłopczyku” – kl. Ie, reż. Iwona Hoffman-Ćwikła; “Czarownice dbają o zdrowie” – kl. IIId, reż. Hanna Demczuk.

  Nasi aktorzy wykazali się niezwykłym talentem, a ich gra aktorska spodobała się oglądającym, o czym świadczyły gromkie brawa. Muzyka, scenografia i przesłania przykuwały uwagę widzów i na pewno na długo pozostaną w ich pamięci.

Zobacz galerię zdjęć >>

Katarzyna Kratiuk

(82) 572-11-38

Skip to content