Wyjątkowe Warsztaty Wokalne

.  
  W czasie wakacji nasze stypendystki Alicja Karpiuk i Dominika Kirszner uczestniczyły w obozie artystycznym w Ustroniu. Warsztaty te były dla nich znakomitą okazją do doskonalenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonych pedagogów i wokalistów. Obejmowały one zajęcia wokalne (z emisji głosu, interpretacji, oraz specjalne ćwiczenia oddechowe), a także zajęcia taneczne i teatralne (ćwiczenie dykcji, zajęcia z logopedą, etiudy teatralne, mini spektakle). Uczestnicy obozu mieli również możliwość nagrania na płycie swojej ulubionej piosenki w super-wakacyjnym studyjku nagrań. Później każdy z uczestników otrzymał taką płytę na pamiątkę.

Warsztaty artystyczne powstały z myślą o tych, którzy chcą śpiewać lepiej, lepiej i jeszcze lepiej ;). Wyjątkowe Warsztaty Wokalne powstały dzięki miłości do muzyki ich pomysłodawców i organizatorów: Piotra Hajduka, Agnieszki Piotrowskiej-Hajduk i Jarosława Piątkowskiego.
Uczestnicy obozu artystycznego oprócz zajęć rozwijających ich muzyczne pasje mieli też czas wolny na wycieczki, ogniska, dyskoteki i inne szaleństwa.

(82) 572-11-38

Skip to content