Wyniki konkursu “Najsympatyczniejszy chłopak w naszej klasie”

  Tradycją szkoły stały się obchody Dnia Chłopaka. W tym roku uczniowie klas 0-3 obchodzili ten dzień 29 września. Przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego odwiedziły chłopców we wszystkich klasach młodszych, składając życzenia oraz częstując słodkim upominkiem. Dodatkowe nagrody zdobyli chłopcy, którzy z tej okazji zostali zwycięzcami konkursu “Najsympatyczniejszy chłopak w naszej klasie”. Na ów tytuł zasłużyli:

Kl. 0a Bartłomiej Esko
Kl. 0b Jakub Parczewski
Kl. Ia Jan Makarewicz
Kl. Ib Oskar Białas
Kl. Ic Wojciech Pruszkowski
Kl. Id Maciej Muszyński
Kl. IIa Adam Trendak
Kl. IIIa Michał Józefczuk
Kl. IIIb Michał Muszyński
Kl. IIIc Dominik Ryl
Kl. IIId Wiktor Głos
Kl. IIIe Mikołaj Śpiewak
Kl. IIIf Mateusz Borówka

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Anna Stupnicka

(82) 572-11-38

Skip to content