Wyróżnieni!

Trzech uczniów z naszej szkoły zostało nominowanych po eliminacjach powiatowych do wojewódzkiego etapu 36. Małego Konkursu Recytatorskiego w Lublinie – Jan Makarewicz 0a (op. Marzena Żybura), Igor Kowalik IIIb (op. Anna Korneluk) i Adrian Kobielas VId (op. Ewa Bartyś).

6 i 7 czerwca zakończyły się przesłuchania 102 laureatów eliminacji powiatowych 36. Małego Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych województwa lubelskiego w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie. Oceniano dobór repertuaru, interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Jury doceniło interpretację wiersza “Nasza rodzinka”(A. Edyk-Psut) Jana Makarewicza i “O rodzicach” (L. J. Kern) Adriana Kobielasa, przyznając wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach!

konk recyt lublin

Ewa Bartyś