Akcja edukacyjna „Lekcja o Funduszach Europejskich V” już trwa!

   Nasza szkoła zakwalifikowała się do udziału w akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich V”, tym samym znaleźliśmy się w gronie 268 placówek oświatowych z 5 województw Polski Wschodniej biorących udział w tym projekcie!

  W ramach lekcji wos uczniowie klasy 8 będą mieli możliwość uczestnictwa w wyjątkowych zajęciach, przybliżających im świat Funduszy Europejskich. Formuła zajęć jest nietypowa, podstawowym materiałem dydaktycznym lekcji jest komiks oraz film animowany. To dzięki tym materiałom, uczniowie dowiadują się, jakie inicjatywy wspierają środki unijne i jak bardzo zmieniło się ich własne otoczenie, dzięki Funduszom Europejskim! Dodatkowo uczniowie mogą wziąć udział w konkursie wiedzy, w którym do wygrania są ciekawe nagrody.

  Zajęcia w ramach projektu prowadzone będą w 5 województwach do 19 listopada 2018 r. Szacuje się, że weźmie w nich udział ponad 8 tys. uczniów. Organizatorem akcji edukacyjnej, współfinansowanej ze środków Funduszy Europejskich, jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

 

Małgorzata Oleniak

(82) 572-11-38

Skip to content