Sukcesy w konkursie wojewódzkim

  W dniu 26 października 2018 r. we Włodawskim Domu Kultury odbył się III Wojewódzki Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Celem konkursu było popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznych i żołnierskich, inspirowanie dzieci i młodzieży do poszukiwań artystycznych oraz promocja ich talentów wokalnych, a także uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. 

  Komisja po wysłuchaniu 29 prezentacji dzieci i młodzieży z województwa lubelskiego wyłoniła laureatów, wśród których znaleźli się także nasi uczniowie. I miejsce w kategorii zespołów 11-13 lat zdobył chór Gaudeamus pod kierownictwem M. Błażejczyk i R. Ślązak. Wyróżnienie w kategorii solistów 11-13 lat zdobyła Joanna Paciorkowska z klasy 7c pod kierunkiem I. Szwaj.

chor festiwal

J. Pajączkowska

Gratulujemy nagrodzonym!

(82) 572-11-38

Skip to content