Akcja “Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

  Nasza szkoła, jak co roku, wzięła udział w XXV edycji akcji “Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, którymi byli nauczyciele, uczniowie oraz ich rodzice, udało się zebrać 22 kg zabawek, 35 kg książeczek, 7 kg artykułów szkolnych, 36 kg środków czytsości i higieny osobistej, 23 kg słodyczy i 28 kg pościeli. Wszystkie dary przekazaliśmy Oddziałowi Dziecięcemu Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej we Włodawie. 

  Pracownicy szpitala dziękują za okazaną życzliwość. Jednocześnie bardzo proszą o dalszą zbiórkę pościeli (można ją dostarczać do biblioteki szkolnej lub bezpośrednio na Oddział Dziecięcy).
   Mamy nadzieję, że zebrane przez nas dary wywołają uśmiech na twarzach pacjentów.

Koordynator

(82) 572-11-38

Skip to content